Partikül Filtresi Arızası

Partikül Filtresi Arızası

Partikül Filtresi Arızası

Arıza durumunda birtakım belirtileri takip ederek sorunun ana kaynağına ulaşmak mümkün olur. Göstergedeki ikaza ek olarak aracın çekiş gücünde kayıp yaşanması en önemli belirtiler arasında yer alır. Buna ilave olarak araçlarda yaşanan çekiş gücü kaybı aynı sorunların göstergesi olabilir. Artan yakıt sarfiyatına nazaran araçta istenen performans bir türlü ortaya çıkmaz. Bu sebeple arıza durumunda aracın durumunu çok iyi takip etmek ve değişiklikleri hemen fark etmek gerekir.
 
Partikül arızası sebepleri içinde en çok bilinen durum yanlış yakıtın kullanılmasıdır. Yakıt kalitesine dikkat edilmediği durumlarda zamanla yakıt sistemi içinde önemli sorunların ortaya çıkması söz konusu olur. Aracın performansını çok kötü etkileyen bir durum, yine kalitesiz yakıt kullanımına bağlı olarak gelişebilir. Yakıt alındığı esnada ara sıra da olsa deponun tam olarak doldurulması gerekir. Bu sayede yakıt sisteminin nispeten daha temiz olması sağlanır. Motordan çıkan gazların tıkanmaya yol açtığı durumlarda PDF sorunları baş gösterebilir. Zamanında ve düzenli temizlik çalışmaları aracın performansını düşürmeden çözümler üretir.
 
Partikül filtresi arıza lambası yandığında aracınızın önemli bir sorunla yüz yüze olduğunu bilmeniz gerekir. Bu tip sorunlarla yüzleştiğinizde çözüm için mutlaka servisimiz size yardımcı olacaktır. Partikül filtresinin her türlü ihtiyacını bilen, karşılayan ve gereksinimlerini yerine getiren uzman bir kadro ile görev başındayız. Teknik donanımımız oldukça yüksek olup, ekipmanlarımız kaliteli yapısıyla sizin için çözümler oluşturur. Modern iş istasyonlarımızda her türden hizmet en uygun şartlarda yerine getirilir. Ekonomik ve kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız, servisimiz bu konuda her zaman sizin yardımcınız olacaktır. Yüksek kaliteli hizmetlerimiz makul fiyatlarla siz müşterilere sunulmaktadır. Partikül filtresinin temizlenmesi, arızasının giderilmesi konusunda, servisimize, ekiplerimize ve çalışmalarımıza güvenebilirsiniz. Böylesine önemli bir konuda sahip olmuş olduğumuz yüksek teknoloji sorunların hızlıca çözümüne katkı sağlamaktadır. Her türlü pozisyonda aracınızın ihtiyaçlarını ergonomik bir servis bütünlüğü içerisinde karşılamak durumundayız. Böylelikle aracınız bir an evvel servisten çıkacak ve yollara kavuşacaktır.
 

Partikül Filtresi Arızası
Hemen Ara Yol Tarifi
X