Güven Bosch Diesel Service Hakkında

Güven Dizel Servis olarak müşterilerimizi her şeyin önüne koyduk ve verdiğimiz tüm hizmetlerde kaliteli hizmet bizim rehberimiz olmuştur. Aracınızın her ana için en iyi performansı sergilemesi için uzman teknisyenler ve çok modern bir servis desteği ile yanınızdayız.

Edirne ve çevresinde dizel motorlar için verdiğimiz hizmetler, araçların ömrünü uzatan bir sonuca işaret etmektedir. Dizel enjektör ve yakıt pompası gibi yakıt sistemi bileşenlerinin bakım, onarım ve tescilli yedek parça değişim hizmetini kendimize güvenerek sunmaktayız. Bosch markasının verdiği hizmet kalitesi insanların güvenini temsil etmektedir. Arıza tespit ve sorun teşhisinde ileri teknoloji kullanımı ile çözümler yaratan ilerleyişimiz devamlılık yaratmış ve servisimizden ayrılan müşterilerimiz memnuniyetle yola çıkmıştır. Çevreci, ekonomik ve kalite standardı en yüksek noktada olan hizmetlerimiz, siz müşterilerimizin isteklerini en uygun şekilde karşılamış durumdadır.

İleri ve gelişimci bir teknolojiye sahip olarak burada yaptığımız yatırımlar size daha iyi hizmet konusunda bizi desteklemektedir. Ölçüm ve kalibrasyon çalışmaları ile test yaparken, uzman kadronun destekleri, onarım, revizyon ve güvenilir değişim konusunda isteklerinizi en avantajlı şekilde karşılamaya devam etmiştir. Çok geniş bir hizmet alanını temsil eden kapsamlı bir sektörde, servisimizin çalışmaları örnek olurken servisimiz diğer servislerin çalışmalarına da yön vermiştir.

Dizel araçlar çok sayıda sektörde işin en önemli yükünü üstlenmektedir. Bu türden araç ve iş makinaların verimliliği servisimizin amacı olmuştur. Bu amaca uygun çalışmalarımız araçların beklemeden kendi sektöründe devamlılığını sağlamıştır. Çevreye duyarlı ve kalitesi tartışılmaz hizmetlerimiz içinde, sorunları tanımlama ve doğru revizyon hizmetleri çok önemli bir yer tutmaktadır. Arkamıza aldığımız marka gücü ve görevine inanmış ekiplerle daima ileri hedeflere yürüyüşümüz devam etmektedir.

Misyonumuz

Servisimiz için görev tanımlaması yaparken üstün Alman teknolojisi ile dünya genelinde önemli bir avantaja sahip durumdayız. Orijinal yedek parça tedariki ve sağlıklı bir değişim hizmeti markamızın bize yüklediği görevler arasında yer almaktadır. Hizmet kalitemizi her zaman en yüksek seviyede tutarken bu kaliteyi kullandığımız takım, teknoloji ve yedek parçalara da yansıtmaya devam ediyoruz. 

Vizyonumuz

Geçmişimizden aldığımız tecrübe desteği servisimiz için umut veren bir gelecek şekillendirmiştir. Yaptıklarımızı yapacaklarımızın teminatı olarak görüp yeni yatırımlara daha özgüvenli şekilde adımlar atmaktayız. Edirne ve çevresinde hizmetlerimiz kabul görmüş ve bundan sonra hedeflediğimiz müşteri kitlesinin daha geniş olması konusunda çalışmalarımız herkes için umut olmuştur. Kaliteden taviz vermeden daha ekonomik çözümler için çalışıyoruz ve yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X