Dizel Enjektör

Dizel enjektör arızaları için dikkatli şekilde verdiğimiz hizmetler, müşterilerimiz için önemli bir memnuniyet temeli oluşturur.

Enjektör

Enjektör tamiri servisimizin bu bölgede verdiği özenli hizmetlerin adeta tanımıdır. Dizel enjektörleri ve onların çalışma prensiplerini çok iyi bilen servisimiz, bu konuda araçların ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamaya özen gösterir. Enjektör dizel motorlu araçlar için güç ve verimlilik demektir. Bunu çok iyi bilen servisimiz, gerekli bakım, onarım ve değişim çalışmalarında kendine güvenerek bu konuda önemli adımlar atar.

Enjektör Arızası Belirtileri Nelerdir?

Enjektör arızası belirtileri alışılmışın dışında gözünüze çarpan belirtilerdir. Bazen motor sesinden bazen ise titreşim gibi durumlardan bir sorun olduğunu çıkarmanız mümkün olur. Genelde operatör ve araç sahipleri aracın motoruna yeterli derecede yakıt ulaşmadığını bilir. Aracın düşen performansı bu konuda önemli bir işaret olarak kabul edilir. Arıza ışığının yanması ise klasik belirtiler arasında yer alır. Silindirlere yeterli derecede yakıt püskürtülmezse motor istenen performansa ulaşamaz. Genelde rampa yollarda ilerleyen araçlarda bu durumun tespit edilmesi daha kolay olur. Sorunu tespit etmek ise çözüm konusunda araçlara önemli avantajlar sağlar.

Enjektör arızası belirtileri ortaya çıkarsa hiç zaman kaybetmeden çözüm için yapılabilecekler gündeme gelmelidir. Servisimiz bu ve benzer konularda baştan sona kadar güven veren çalışmalarla müşterilerinin yanında olmuştur. Belirtiler ve bu belirtilerin yol açtığı sorunları ortadan kaldırmak için, Bosch dizel servis ve mazot pompası tamiri servisi olarak yıllardan beri bu sektörün müşterilerine güven vermiş durumdayız. Sorunları tanımladığımız gibi, kaliteli bir çalışma ve kaliteli yedek parça desteği ile kalıcı çözümler hazırlayıp sunmak durumundayız.
 

Enjektör Arızası Sebepleri Nelerdir?

Enjektör arızası olduğunda aracın standart durumunda olan değişiklikler gözünüze çarpar ve siz bir sorun olduğunu anlarsınız. Rölanti bozulması, aracın performans kaybetmesi ve farklı şekillerde titremesi ile sıra dışı bir durum olduğunu hemen anlarsınız. Bu gibi durumlarda yakıt enjektörü ilk olarak akla gelen parça ve unsurlar olarak dikkat çeker. Motorun yeteri derecede yakıt alamadığını hissettiğiniz anda, çözüm için bize ulaşarak gerekli bakım ve kontrol çalışmalarını yaptırmanız gerekir.

Enjektör arızası belirtileri aslında önemli bir ikazdır ve bu durumu anlayan operatör ve sürücüler için bir avantaj kaynağıdır. Tespit edilen sorunların ise daha kısa zamanda çözüme kavuşması söz konusu olmaktadır. Bu konuda tanımlanmış olan pek çok arızanın çözüme kavuşması için, servisimiz yeterli kadrosu ve ekipman teknolojisi ile çözümün adeta anahtarını oluşturur. Bakım, tamir ve montaj konusunda tecrübesini kanıtlamış olan ekiplerimiz, arızanın tamirine veya değişim çözümlerine çok büyük katkı sağlar. Arıza tespiti için kullanılan cihaz kalitemiz ve tamir esnasında güven veren takım kalitemiz, her zaman bizi güvenilir bir sonuca götürür.

Enjektör Tamiri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Enjektör tamiri çok önemli bir iştir ve bu konuda Bosch dizel servis güvencesi ile hizmet sunarız. Yakıt sisteminde verimlilik motorun çalışma gücüne direkt olarak etki eder. Çoğu ağır iş araçları olarak karşımıza çıkan dizel motorlu araçlar için, hizmetlerimiz güç ve performans anlamına gelen sonuç yaratır. Etkili ve güçlü motorlar için yakıt sisteminde en ufak bir sorunun bile yaşanmaması gerekir. Yakıt enjektör ve bileşenleri ile ilgili ekip tecrübe ve birikimimiz tüm sorunları tanımlayacak yeterliliğe sahiptir. Tamir konusunda ekipmanlarımız, teknisyenlerimiz ve yedek parça konusunda kaliteye verdiğimiz önem, hizmetlerimizin tamamına yansır.

Enjektör tamiri için önce kalibrasyon ve test uygulamaları ile mevcut duruma bakarız. Pek çok müşterimiz zaten bir şikâyet üzerine servisimize gelir. Bu durumun dışında bakım rutinlerinde, eğer varsa bu sorunları buluruz ve hızlıca çözüme kavuştururuz. Tamir hizmetlerimiz belli bir zaman diliminde garanti kapsamında yer alır.

Hemen Ara Yol Tarifi
X